logo redesyl

Club Ciclista Barbanza

Resumen temporada 2008

www.clubciclistabarbanza.es

LOGO NATISAN

 

Boiro_CmC28

Alcalde, Ricardo, Dores Torrado, Blanco, Delio

Boiro_CmC17

Exposicion 120 anos de ciclismo

BOIRO_blanco1

Jesus Blanco Villar

PADRON 030508 (85)

Padron: 2ª Lara Garcia, 3º Carlos Cajaraville

PADRON 030508 (90)

Padron: 2º Victor Silva

PADRON 030508 (94)

Padron: 1º Jesus Blanco Castro

RIANXO 100508 (93)

Rianxo: 1º Alejandro, 2º Marcos, 3ª Lara, 4ª Anabel

RIANXO 100508 (92)

Rianxo: 2º Victor Silva

RIANXO 100508 (91)

Rianxo: 1º Jesus

SANTIAGO 170508 (101)

Santiago: 3º Carlos Cajaraville

SANTIAGO 170508 (97)

Santiago: 2º Victor, 5º Carlos, 7º Manuel

SANTIAGO 170508 (98)

Santiago: 2º Jesus

CARBALLO 08 (21)

Carballo: 1º Carlos, 2º Alejandro

CARBALLO 08 (28)

Alevins: 5º Carlos Vilas, 6º Manuel Suarez

CARBALLO 08 (22)

Carballo: 1º Jesus

LUGO CORPUS (2)

Lugo Trofeo Corpus: 3º Carlos

SANTIAGO 170508 (38)

Carballo cadetes: 4º Martin Lestido

LUOU 160808 (25)

Lugo Trofeo Corpus: 2º Blanco

VIVEIRO 08 (4)

Viveiro: 1º Carlos, 2º Juan Muñiz, 4º Alejandro

VIVEIRO 08 (5)

Alevins: 7º Manuel, 9ª Tania, 11º Alain, 12º Antonio

VIVEIRO 08

Viveiro: 1º Jesus

padron 28-06-2008 (91)

Padron: 1º Carlos, 4º Juan, 5º Alejandro

padron 28-06-2008 (113)

Padron podiun ganadores

padron 28-06-2008 (100)

Padron: 1º Jesus

BOIRO 050708 (56)

Boiro: 1º Carlos, 3º Marcos, 4ª Lara, 5ª Anabel

BOIRO 050708 (46)

Flores para todas

BOIRO 050708 (64)

Boiro: 1º Jesus

BOIRO 050708 (43)

REDEDYL

BOIRO 050708 (41)

NATISAN

BOIRO 050708 (42)

JJ CHICOLINO

CAMBRE 08

Cambre: 1º Carlos, 3º Alejandro, 5ª Anabel

CARBALLIÑO 08 (6)

Cambre: 9ª Tania, 10º Oscar, 10º Manuel, 11º Antonio

padron 28-06-2008 (66)

Cambre: 2º Jesus

LUOU 160808 (54)

Luou: 1º Carlos, 2º Juan, 4º Alejandro

LUOU 160808 (26)

Luou Alevins: 4º Carlos Vilas, 8º Oscar Neu

LUOU 160808 (60)

Luou: 2º Blanco

CARBALLIÑO 08 (11)

Carballiño: 2º Carlos, 4º Alejandro

CARBALLIÑO 08 (18)

Carballiño: Lara, Anabel

CARBALLIÑO 08 (34)

Carballiño: 3º Jesus

NOIA 259

Noia: 1º Alejandro, 3º Marcos, 4ª Lara

NOIA 167

Noia alevins: 5º Carlos, 6º Oscar, 9º Antonio, 10ª Tania

NOIA 269

Noia: 1º Jesus

LUOU 160808 (10)

Vigo: 3º Carlos, 6º Alejandro

VIGO 260808 (4)

Vigo podium campeones / as

VIGO 260808 (3)

Vigo: 2º Jesus

Alejandro noia

Lugo Milagrosa: 1º Alejandro, 2º Carlos, 4ª Anabel

LUOU 160808 (43)

San Froilan: 7º Martin

LUGO MILAGROSA (1)

Lugo Milagrosa: 4º Jesus

ALEJANDRO RIANXO 100508 (93)

Rabade: 1º Alejandro (foto Rianxo)

13-09-08 RABADE (1)

Rabade: 5º Carlos, 6º Manuel, 9º Oscar

HPIM4036

Rabade: 1º Blanco (foto 2007)

HPIM6273

Viveiro San Roque: 1ª Lara, 3º Marcos (foto Rianxo)

LUGO RURAL 200908 (1)

Lugo Rural: 3º Jesus

SAN FROILAN 041008 (23)

Lugo San Froilan: 1º Jesus

STGO CRI (68)

Ricardo e Ruben en Santiago

STGO CRI (105)STGO CRI (105)

Martin

CARBALLIÑO 08 (5)

Os tres mosqueteiros